Drukuj

Pracownie Orange

administrator włącz .

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu wraz z Fundacją Centrum Aktywnego Wsparcia zapraszają do głosowania na Pracownię Orange.

Pracownia mieścić się ma na ulicy Piastowskiej 29. Będzie to nowoczesna sala multimedialna wyposażona w komputery, telewizor LCD do wyświetlania prezentacji oraz darmowy ogólnodostępny internet. Prowadzone będą także warsztaty z zakresu obsługi komputera, poszukiwania pracy, pisania CV, listów motywacyjnych. A wszystko przy pomocy wolontariuszy, którzy zostaną zaangażowani w działania pracowni. Dzieci oraz młodzież znajdą tu miejsce odpoczynku i zabawy. W świetlicy można będzie pograć w gry komputerowe, playstation, zobaczyć ciekawy film edukacyjny, wziąć udział w warsztatach. Dla seniorów będzie to doskonała okazja, by lepiej poznać świat komputerów oraz internetu.

Multimedialna sala to miejsce otwarte dla każdego i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dzięki Pracowni Orange, nasze miasto dostanie szanse na rozwój. Będzie to kolejne narzędzie do pracy na rzecz lokalnej społeczności. 

 

Zapraszam na głosowanie na pracownię Orange w Brzegu

 

Instrukcja:

1.    Aby oddać swój głos, odwiedź stronę www.pracownieorange.pl,

2.    Następnie kliknij w zakładkę „głosuj”,

3.    Wybierz Brzeg z listy miejscowości

4.    Zaloguj się na stronie Pracowni Orange. W odpowiedzi otrzymasz e-mail z hasłem, który przynależeć będzie do twojego konta. Dziennie, każdy użytkownik, może oddać 5 głosów.

5.    Wesprzyj Brzeg głosując codziennie do 10.08.2015 !

Drukuj

Informacja

administrator włącz .

 W OKRESIE

OD 06.07.2015  DO 31.08.2015

 ZMIANIE ULEGAJĄ GODZINY URZĘDOWANIA PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH

 

GODZINY PRACY:

           PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK    7.15 – 15.15

 

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:

           PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK      7.15 – 8.00 i  13.00 – 15.00

 

 GODZINY PRACY W TERENIE:

           PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK    8.00 – 12.00

 

Drukuj

Fundacja ART 4MAT

administrator włącz .

Fundacja ART4MAT otrzymała od firmy Jeronimo Martins wspaniałe dary m.in słodyczne, przedmioty codziennego użytku, kawy, herbaty. Wszystko ładnie podzieliśmy, spakowaliśmy i ruszyliśmy w Brzeg. Mamy nadzieję, że chociaż minimalny uśmiech pojawił się na twarzach osób z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Brzegu, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Domu Dziennej Pomocy. Pozdrawiamy i przesyłamy bonusowo dużo uścisków!

Drukuj

"Podaruj uśmiech"

administrator włącz .

Z okazji Dnia Dziecka w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 przy ulicy Słowińskiej w Brzegu przeprowadzona została akcja ,, Podaruj uśmiech’’. Celem tego przedsięwzięcia była zbiórka zabawek oraz książek dla dzieci. ’’Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat’’ – mówią uczniowie.

Wszystkie dary zostały dostarczone przez młodzież oraz panią Teresę Chudzińską do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Jabłkowej 5 w Brzegu i przekazane na ręce kierownika Pana Sebastiana Matuszewskiego oraz Anny Owczar, zastępcy kierownika. Przy okazji wizyty w MOPS uczniowie zostali poinformowani o celach i zadaniach tej instytucji. Dowiedzieli się, jak wielu jest potrzebujących i przekonali się , że takie akcje mają naprawdę sens .

O nas

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu jest jednostką organizacyjna gminy powołaną do wykonywania zadań z zakresu pomocy społecznej. Celem działania Ośrodka jest wspieranie osób i rodzin w wysiłkach zaspokojenia niezbędnych potrzeb życiowych i umożliwienie życia w warunkach odpowiadających godności człowieka. Celem ośrodka jest także przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu poprzez podejmowanie działań zmierzających do życiowego usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji w środowisku.

Skontaktuj się z nami

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu
49-300 Brzeg, ul. Jabłkowa 5

tel. (77) 416 99 93 /  (77) 416 81 68 
tel./fax: (077) 404 55 95 do 96
NIP: 747-10-38-856
REGON: 004501727

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy MOPS Brzeg: 
Poniedziałek - Piątek   7:15 - 15:15 

Joomla Templates by MightyJoomla