Szkolenie z Przeciwdziałania Przemocy w Gminie Brzeg

W dniu 23.10.2018 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzegu odbyło się szkolenie dla pracowników w zakresie Przeciwdziałania Przemocy w Gminie Brzeg Osobą prowadzącą była Pani Jolanta Dec. Działanie zrealizowane zostały z dotacji Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”. Realizator projektu jest: Gmina Brzeg wraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Brzegu.

Przeciwdziałanie Przemocy w Gminie Brzeg

Zapraszamy do obejrzenia filmu dotyczącego Przeciwdziałaniu Przemocy w Gminie w Brzegu. Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej. Program Osłonowy „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie" Projekt realizowany przez Gminę Brzeg oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu.

Link

 

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzegu informuje, że w każdą pierwszą środę miesiąca w okresie od września do grudnia 2018 r. będzie prowadzić dyżury w godzinach od 15-30 do 17-30 w pokoju nr 3 Ratusza Miejskiego w Brzegu przy ul. Rynek 11 ( wejście jak do dawnego USC) i w ramach dyżurów mieszkańcy Brzegu będą mogli bezpłatnie skorzystać z konsultacji, porad i pozyskiwać wszelkie informacje dotyczące uzależnień i leczenia odwykowego.

Informacje na temat dyżurów udzielane będą pod nr tel. 077 416 99 81 –Biura Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Brzeg.

Serdecznie zapraszamy.

O nas

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu jest jednostką organizacyjna gminy powołaną do wykonywania zadań z zakresu pomocy społecznej. Celem działania Ośrodka jest wspieranie osób i rodzin w wysiłkach zaspokojenia niezbędnych potrzeb życiowych i umożliwienie życia w warunkach odpowiadających godności człowieka. Celem ośrodka jest także przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu poprzez podejmowanie działań zmierzających do życiowego usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji w środowisku.

Skontaktuj się z nami

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu
49-300 Brzeg, ul. Jabłkowa 5

Tel. 77 416 99 93 lub 77 404 55 95 
Fax: 77 544 70 25
NIP: 747-10-38-856
REGON: 004501727

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy MOPS Brzeg: 
Poniedziałek - Piątek   7:15 - 15:15 

Joomla Templates by MightyJoomla