Rejony pracowników socjalnych

Nazwa ulicy Pracownik socjalny Pokój
 osoby bezdomne Nina Hamera Pokój nr 3
 osoby bezdomne (poza osobami przebywającymi w DPS) Elżbieta Hucał Pokój nr 3
 osoby bezdomne (schroniska) Elżbieta Hucał Pokój nr 3
 SZPITAL ul. Mossora+ Nysańska Sylwia Kamoń Pokój nr 6
 Zakład Karny Nina Hamera Pokój nr 3
 ZOL Sylwia Kamoń Pokój nr 6
Plac Bramy Wrocławskiej Danuta Figlarska Pokój nr 6
Plac Dworcowy Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
Plac Koszarowy Urszula Kolasińska Pokój nr 8
Plac Kościelny Urszula Kolasińska Pokój nr 8
Plac Młynów Urszula Kolasińska Pokój nr 8
Plac Moniuszki Danuta Figlarska Pokój nr 6
Plac nad Odrą Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
Plac Polonii Amerykańskiej Sylwia Kamoń Pokój nr 6
Plac Zamkowy Urszula Kolasińska Pokój nr 8
ul. 1-go Maja Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. 3 Maja Leszek Listowski Pokój nr 5
ul. Agrestowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Andersa Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Armii Krajowej Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Blacharska Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Błonie Dariusz Siwak Pokój nr 3
ul. Boh. Westerplatte Marzena Muzalska Pokój nr 7
ul. Bohaterów Monte Cassino Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Bolesława Chrobrego Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Broniewskiego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Brzechwy Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Cegielniana  Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 14
ul. Chocimska Marzena Muzalska Pokój nr 7
ul. Chopina Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Chorążych Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Cicha Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Ciepłownicza Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Cisowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Dąbrowskiej Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 14
ul. Dębowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Długa Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Dłuskiego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Drzymały Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Działkowa Marzena Muzalska Pokój nr 7
ul. Dzierżonia Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Elektryczna Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Emilii Plater Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Fabryczna Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Filozofów Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Fredry Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Gaj Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Garbarska Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Gdańska Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Gen. Grota Roweckiego Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Głowackiego Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Górna Urszula Kolasińska Pokój nr 8
ul. Górnośląska Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Grobli Dariusz Siwak Pokój nr 3
ul. Grudziądzka Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Grunwaldzka Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Hetmana Tarnowskiego Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. I Brygady Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Jabłkowa Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Jagodowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Jana Kochanowskiego Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Jana Pawła II Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Janczarskiego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Jaśminowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Jezuitów Urszula Kolasińska Pokój nr 8
ul. Jodłowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Kamienna Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Kani Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Kapucyńska Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Karłowicza Leszek Listowski Pokój nr 5
ul. Kasztanowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Katowicka Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Kępa Młyńska Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Kilińskiego Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Kolejowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Kombatantów Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Kopernika Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Korczaka Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Korfantego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Kościelna Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Kościuszki Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Kotlarska Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Kowalska Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Krakusa Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Króla Jana III Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Krótka Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Kruszyńska Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Krzyszowica Leszek Listowski Pokój nr 5
ul. Krzywa Leszek Listowski Pokój nr 5
ul. Księcia Jerzego Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Księdza Popiełuszki Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Kusocińskiego Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Kwiatowa Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Lechicka Leszek Listowski Pokój nr 5
ul. Legionistów Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Lekarska Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Liliowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Lipowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Lompy Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Lwowska Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Łokietka Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Majora Sucharskiego Marzena Muzalska Pokój nr 7
ul. Makarskiego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Makuszyńskiego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Malinowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Mały Rynek Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Marii Konopnickiej Paulina Komorowska Pokój nr 9
ul. Marszałka Piłsudskiego Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Marysieńki Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Mickiewicza Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Mikołaja Reja Urszula Kolasińska Pokój nr 8
ul. Mleczna Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Młynarska Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Modrzewiowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Morcinka Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 14
ul. Mossora Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Myczkowskiego Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Nadbrzeżna Dariusz Siwak Pokój nr 3
ul. Nadodrzańska Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Norwida Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Nowy Rynek Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Nysańska Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Ofiar Katynia Anna Adamczak Pokój nr 14
ul. Oławska Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Orla Leszek Listowski Pokój nr 5
ul. Orzeszkowej Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Panieńska Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Pańska Urszula Kolasińska Pokój nr 8
ul. Partyzantów Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Piastowska Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 14
ul. Piwowarska Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 14
ul. Plac Dąbrowskiego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Plac Drzewny Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 14
ul. Planty Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Platanowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Polna Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Polska Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Pomorska Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Poprzeczna Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Porazińskiej Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Powstańców Śląskich Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Poziomkowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Poznańska Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Prochowa Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Prusa Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Ptasia Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Reymonta Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Robotnicza Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Różana Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Rybacka  Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Rynek Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Rzemieślnicza Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Rzeźnicza Urszula Kolasińska Pokój nr 8
ul. Saperska Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Sikorskiego Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Składowa Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Skłodowskiej Marzena Muzalska Pokój nr 7
ul. Słoneczna Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Słowackiego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Słowiańska Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Sobieskiego Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Spacerowa Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Sportowa Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Stare Koszary Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Starobrzeska Leszek Listowski Pokój nr 5
ul. Staromiejska Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Struga Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Strzelecka Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 14
ul. Sukiennice Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Szancera Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Szkolna Nina Hamera Pokój nr 3
ul. Szpitalna Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 14
ul. Śliwkowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Tetmajera Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Tęczowa Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Topolowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Toruńska Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Towarowa Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 14
ul. Trzech Kotwic Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Tuwima Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9
ul. Wał Śluzowy Dariusz Siwak Pokój nr 3
ul. Wiedeńska Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Wierzbowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Wileńska Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Wiśniowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Wita Stwosza Anna Adamczak Pokój nr 14
ul. Władysława Jagiełły Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Włościańska Paulina Komorowska Pokój nr 9
ul. Wojciecha Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Wojska Polskiego Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Wolności Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Wrocławska Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Wydarzeń Brzeskich 1966 r. Leszek Listowski Pokój nr 5
ul. Wysoka Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Wyspiańskiego Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Wyszyńskiego Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Zakonnic Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Zamkowa Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Zapolskiej Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Zielona Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Ziemi Tarnowskiej Anna Adamczak Pokój nr 14
ul. Żeromskiego Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Żołnierzy Wyklętych Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 9

O nas

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu jest jednostką organizacyjna gminy powołaną do wykonywania zadań z zakresu pomocy społecznej. Celem działania Ośrodka jest wspieranie osób i rodzin w wysiłkach zaspokojenia niezbędnych potrzeb życiowych i umożliwienie życia w warunkach odpowiadających godności człowieka. Celem ośrodka jest także przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu poprzez podejmowanie działań zmierzających do życiowego usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji w środowisku.

Skontaktuj się z nami

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu
ul. Bolesława Chrobrego 32a
49-300 Brzeg

Tel. 774169993 lub 774045595 
Fax: 775447025
NIP: 747-10-38-856
REGON: 004501727

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy MOPS Brzeg: 
Poniedziałek - Piątek   7:15 - 15:15 

Joomla Templates by MightyJoomla