• slider img 1 slider img 1

Punkt Pomocy Kryzysowej


Punkt Pomocy Kryzysowej w Brzegu zajmuje się bezpłatnym poradnictwem w zakresie:

- psychologicznym
- terapeutycznym
- socjalno-prawnym
- pedagogicznym
- uzależnień

Przejdź do strony →

Pracownia Orange

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wraz z Fundacją Centrum Aktywnego Wsparcia zapraszają do  skorzystania z oferty Pracowni Orange, która mieści się na ulicy Piastowskiej 29a w Brzegu. Pracownia Orange to multimedialna świetlica wyposażona w 3 komputery z dostępem do internetu...

Przejdź do strony →

Brzeskie Centrum Seniora

 

Brzeskie Centrum Seniora (BCS) to miejsce spotkań dla osób w wieku 60+

 

Strona w budowie 

 Facebook

 Przejdź do strony →

Telefon kontaktowy

77 404 58 21

 

Drukuj

Nagroda specjalna Ministra Rodziny i Polityki Społecznej dla Elżbiety Hucał

administrator włącz .

Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg i Sekretarz Stanu w MRiPS Stanisław Szwed wzięli udział w uroczystości wręczenia nagród z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, która odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W tym roku laureaci otrzymali m.in. 10 nagród indywidualnych i 8 nagród zespołowych za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej.

Miło jest nam poinformować, iż wśród osób wyróżnionych nagrodami specjalnymi znalazł się pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzeg Pani Elżbieta Hucał – starszy specjalista pracy socjalnej koordynator.

Gratulujemy Eli zasłużonego wyróżnienia !!!

 https://www.gov.pl/web/rodzina/nagrody-ministra-rodziny-i-polityki-spolecznej-za-wybitne-nowatorskie-rozwiazania-w-zakresie-pomocy-spolecznej-w-roku-2022-wreczone

O nas

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu jest jednostką organizacyjna gminy powołaną do wykonywania zadań z zakresu pomocy społecznej. Celem działania Ośrodka jest wspieranie osób i rodzin w wysiłkach zaspokojenia niezbędnych potrzeb życiowych i umożliwienie życia w warunkach odpowiadających godności człowieka. Celem ośrodka jest także przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu poprzez podejmowanie działań zmierzających do życiowego usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji w środowisku.

Skontaktuj się z nami

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu
ul. Bolesława Chrobrego 32a
49-300 Brzeg

Tel. 774169993 lub 774045595 
Fax: 775447025
NIP: 747-10-38-856
REGON: 004501727

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy MOPS Brzeg: 
Poniedziałek - Piątek   7:15 - 15:15 

Joomla Templates by MightyJoomla