• slider img 1

Dzienny Dom Pomocy


Osobom przebywającym w placówce udzielana jest pomoc w podstawowych czynnościach życiowych. Realizowane są działania wspomagające takie jak organizacja wolnego czasu, imprez okolicznościowych, świąt, balów. Prowadzone są ćwiczenia ogólnej rehabilitacji ruchowej...

Przejdź do strony →

Punkt Pomocy Kryzysowej


Punkt Pomocy Kryzysowej w Brzegu zajmuje się bezpłatnym poradnictwem w zakresie:

- psychologicznym
- terapeutycznym
- socjalno-prawnym
- pedagogicznym
- uzależnień

Przejdź do strony →

Pracownia Orange

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wraz z Fundacją Centrum Aktywnego Wsparcia zapraszają do  skorzystania z oferty Pracowni Orange, która mieści się na ulicy Piastowskiej 29a w Brzegu. Pracownia Orange to multimedialna świetlica wyposażona w 3 komputery z dostępem do internetu...

Przejdź do strony →

Brzeskie Centrum Seniora

 

 

Strona w budowie

 

Telefon kontaktowy

77 404 58 21

 

Drukuj

Informacja

administrator włącz .

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego propozycji cenowej na zadanie pn.: „Świadczenie usług pogrzebowych na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzegu, w 2019 r.", został wybrany następujący Wykonawca: Pan Andrzej Brzeziński Usługi Pogrzebowe „KOMUS” , ul. Starobrzeska 81, 49 – 300 Brzeg. Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu, a jego oferta nie podlega odrzuceniu, zaoferował najniższą cenę z proponowanych ofert.

Drukuj

Spotkanie Opłatkowe beneficjentów świetlicy

administrator włącz .

Spotkanie opłatkowe zorganizowane dla beneficjentów świetlicy opiekuńczo-wychowawczej z elementami socjoterapii oraz klubu młodzieżowego prowadzonych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Punkt Pomocy Kryzysowej w Brzegu.

W spotkaniu uczestniczyli także wychowawcy Pani Elżbieta Hucał, Pani Magdalena Nowacka, Pani Marta Habrych, Pani Kamila Figlarska, Pani Katarzyna Ostrowska, Kierownik Biura Spraw Społecznych i Zdrowia Pani Anna Owczar, Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Pan Sebastian Matuszewski, P.O.Kierownika Punktu Pomocy Kryzysowej Pan Michał Kwiatkowski.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony rok.

Do zobaczenia wkrótce!

Drukuj

Informacja

administrator włącz .

Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzegu uprzejmie informuje, że Zarządzeniem Nr 11/2018 z dnia 22.11.2018r. wyznaczył dla pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzegu, w tym Dziennego Domu Pomocy i Punktu Pomocy Kryzysowej, dzień 15.12.2018r.(sobota) dniem pracy, w zamian za dzień wolny od pracy 24.12.2018r. (poniedziałek-Wigilia)

Drukuj

Szkolenie z Przeciwdziałania Przemocy w Gminie Brzeg

administrator włącz .

W dniu 23.10.2018 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzegu odbyło się szkolenie dla pracowników w zakresie Przeciwdziałania Przemocy w Gminie Brzeg Osobą prowadzącą była Pani Jolanta Dec. Działanie zrealizowane zostały z dotacji Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”. Realizator projektu jest: Gmina Brzeg wraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Brzegu.

Drukuj

Przeciwdziałanie Przemocy w Gminie Brzeg

administrator włącz .

Zapraszamy do obejrzenia filmu dotyczącego Przeciwdziałaniu Przemocy w Gminie w Brzegu. Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej. Program Osłonowy „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie" Projekt realizowany przez Gminę Brzeg oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu.

Link

 

O nas

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu jest jednostką organizacyjna gminy powołaną do wykonywania zadań z zakresu pomocy społecznej. Celem działania Ośrodka jest wspieranie osób i rodzin w wysiłkach zaspokojenia niezbędnych potrzeb życiowych i umożliwienie życia w warunkach odpowiadających godności człowieka. Celem ośrodka jest także przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu poprzez podejmowanie działań zmierzających do życiowego usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji w środowisku.

Skontaktuj się z nami

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu
ul. Bolesława Chrobrego 32a
49-300 Brzeg

Tel. 774169993 lub 774045595 
Fax: 775447025
NIP: 747-10-38-856
REGON: 004501727

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy MOPS Brzeg: 
Poniedziałek - Piątek   7:15 - 15:15 

Joomla Templates by MightyJoomla